Dyplom Lekarza Medycyny

Specjalizacja
z zakresu Położnictwa
i Ginekologii

Uprawnienia do samodzielnego
wykonywania badań USG

Specjalizacja ginekolog położnik
II-go stopnia

Certyfikat Fetal Medicine Foundation, Londyn

Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów
i Położników

O mnie

Od 1993 roku zajmuję się położnictwem i ginekologią. Od 1998 roku prowadzę Gabinet Ginekologiczny w Warszawie na Żoliborzu. Pracuję również jako ginekolog położnik w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta.
Zapewniam pełną opiekę położniczo-ginekologiczną.

Dyplom lekarza medycyny otrzymałem w 1993r. W 1998r. zdałem egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii, a w 2002r. uzyskałem tytuł: specjalista ginekolog położnik II-go stopnia. Jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i posiadam Prawo Wykonywania Zawodu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. W 2000r. uzyskałem uprawnienia do samodzielnego wykonywania badań USG wydane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i jestem członkiem Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W 2005r. otrzymałem certyfikat Fetal Medicine Foundation z Londynu. Jestem członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG). W 2015 roku obroniłem pracę dyplomową dwuletnich podyplomowych studiów: Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii organizowanych przez: Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, Universite Paris-Est Marne-la-Valle i Institut Hannach Arendt-Espaces Ethiques et Politiques. W 2018 roku uzyskałem kolejny Certyfikat Umiejętności wykonywania badań USG w zakresie położnictwa i ginekologii wydany przez Sekcję Ultrasonograficzną Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji i doniesień zjazdowych krajowych i zagranicznych. Co roku staram się uczestniczyć w przynajmniej jednej konferencji lub szkoleniu w kraju i jednej za granicą.

Od wielu lat opiekuję się kobietami w ciąży pojedynczej i bliźniaczej. Wszystkim moim pacjentkom w ciąży pomagam spokojnie przejść przez 9 miesięcy oczekiwania na poród. Od 2008 roku pracuję w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie i szczerze rekomenduję tę placówkę jako bardzo dobre miejsce do porodu.

Mój Gabinet

Gabinet Ginekologiczny Pawła Piekarskiego specjalisty ginekologa- położnika w Warszawie na Żoliborzu posiada Zezwolenie na Wykonywanie Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej wydane przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie.

W moim Gabinecie Ginekologicznym w Warszawie na Żoliborzu specjalizuję się między innymi w prowadzeniu ciąży i w badaniach USG. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu w ciąży pojedynczej i bliźniaczej. Zajmuję się diagnostyką prenatalną, opieką w ciąży, porodami. Wykonuję: USG 11-14 tygodnia ciąży (licencja Fetal Medicine Foundation z Londynu) z oceną przezierności karku (NT) i kości nosowej, test PAPP-A, USG połówkowe w 18-22 tygodniu ciąży, badanie dopplerowskie przepływów w tętnicy pępowinowej, tętnicy środkowej mózgu, przewodzie żylnym (Ductus Venosus), tętnicach macicznych.

Prowadzę również opiekę nad kobietami, które nie są w ciąży: cytologia, posiewy, antykoncepcja, menopauza, niepłodność, nieprawidłowe krwawienia, USG macicy i jajników (mięśniaki macicy, torbiele jajników, polipy endometrialne). Wykonuję Sono HSG.

Mój Gabinet Ginekologiczny w Warszawie na Żoliborzu posiada uprawnienia do wydawania zwolnień lekarskich.

Mój Gabinet Ginekologiczny w Warszawie położony jest w dzielnicy Żoliborz blisko przy Placu Wilsona z dogodnym dojazdem metrem, autobusem i tramwajem.

Zapraszam

 
 
 
 
1
1

Zapraszam na wizytę do mojego gabinetu Kontakt